O společnostiNovinkyKariéra

Jarní servisní akce

« zpět

Aktivní on-line PDA leták k Jarní servisní akci Škoda 2019 - ZDE.

Leták k Jarní servisní akci Škoda 2019 ve formátu PDF - ke stažení ZDE.

Připravili jsme pro Vás pestrou nabídku letních pneumatik se slevou až 25 %. Samozřejmostí je možnost přezutí za 1089 Kč nebo uskladnění pneumatik za 847 Kč. V rámci jarní servisní prohlídky zkontrolujeme funkčnost Vaší klimatizace, provedeme diagnostiku, zkontrolujeme podvozek, brzdový systém a mnoho dalšího. To vše za akční cenu 249 Kč.

Myslíme i na Vaši bezpečnost. Z naší široké nabídky jsme pro vás vybrali například nástupní prahy pro vůz KAROQ nebo dětská zpětná bezpečnostní zrcátka. Na akční sortiment příslušenství můžete využít slevy 10-53 %.

Vlastníte vůz ŠKODA starší 4 let? Pak můžete získat ještě výhodnější ceny díky Šekové knížce plné slev, která nabízí až 20% slevy na vybrané opravy a řadu dalších výhod.

obr01 jsa2019

Rozšiřte možnosti svého vozu a vyberte si ze stovek inovativních a praktických produktů ŠKODA Originálního příslušenství. Získáte bezpečné a kvalitní doplňky, které jsou plně kompatibilní s modely ŠKODA a podléhají náročnému testování. Navíc můžete do konce května využít na akční sortiment příslušenství slevy 10-53 %. Vybrané letní pneumatiky pořídíte se slevou až 25 %.

Myslíme i na Vaši bezpečnost. Z naší široké nabídky jsme pro vás vybrali například nástupní prahy pro vůz KAROQ nebo dětská zpětná bezpečnostní zrcátka. Pořiďte si kvalitní ŠKODA Originální příslušenství a užijte si jaro naplno.

Chcete si originální příslušenství vybrat pohodlně z domova? Navštivte ŠKODA E-shop na http://eshop.skoda-auto.cz a objednejte si zboží do našeho servisu. Dopravu k nám máte zdarma.

Kontaktujte nás na níže uvedeném telefonním čísle, rádi Vám podáme bližší informace.

obr03 jsa2019Navštivte nás osobně nebo nás kontaktujte:

+420 581 211 221 autoprerov@autoprerov.cz

Prohlášení odpovědnosti / GDPR / Prohlášení o COOKIES / © Autocentrum Přerov CZ s.r.o. | Autorizovaný prodejce vozidel Škoda

Potřebujete poradit?
x
Potřebujete poradit?