O společnostiNovinkyKariéra

ŠKODA Connect

« zpět

Představujeme on-line služby ŠKODA Connect, které vám umožní naplno prožít každý den! Zakoupením všech – nebo pouze některých – těchto balíčků služeb dáte vašemu vozu spoustu nových funkcí, včetně zábavy na cestách, péče vašeho vozu a vaší bezpečnosti. Prohlédněte si podrobně všechny funkce.

INFOTAINMENT ON-LINE

Služby Infotainment Online vám vždy pomohou dostat se bezpečně a pohodlně do cíle cesty. Jsou k dispozici pro systémy infotainmentu ŠKODA Amundsen a Columbus. Platnost licencí služeb se se musí pravidelně obnovovat.

CARE CONNECT: PROAKTIVNÍ SERVIS

Proaktivní servis je připraven vám pomoci řešit závady nebo jiné problémy související se stavem vašeho vozu. Vůz automaticky kontaktuje oblíbeného servisního partnera nebo přivolá pomoc v případě drobné nehody. Pokud si zakoupíte službu Care Connect, budete mít proaktivní servis zdarma na dobu 14 let. Služby Care Connect jsou kompatibilní s většinou systémů infotainmentu.

CARE CONNECT: VZDÁLENÝ PŘÍSTUP

Vzdálený přístup k vozu je zcela nový způsob kontrolování vašeho vozu díky propojení vozu a chytrého telefonu. Pomocí svého telefonu můžete vůz kontrolovat a zajistit si zasílání hlášení o stavu. Platnost služeb se pravidelně obnovuje. Služby Care Connect jsou kompatibilní s většinou systémů infotainmentu.

TÍSŇOVÉ VOLÁNÍ

Velmi důležitou součástí služeb ŠKODA Connect je bezpečnostní funkce „Tísňové volání“, která je součástí balíčku služby Care Connect a je zdarma po celou dobu životnosti vozu.Navštivte nás osobně nebo nás kontaktujte:

+420 581 211 221 autoprerov@autoprerov.cz

Prohlášení odpovědnosti / GDPR / Prohlášení o COOKIES / © Autocentrum Přerov CZ s.r.o. | Autorizovaný prodejce vozidel Škoda

Potřebujete poradit?
x
Potřebujete poradit?