Servis vozidel ŠkodaJarní servisní akce ŠkodaServis vozidel VolkswagenServis vozidel SeatZáruka kvalityKalkulátor opravON-LINE objednání do servisu

Záruka kvality

Jen v autorizovaném servise se vašemu vozu dostane té nejlepší péče!

Proč jezdit do autorizovaného servisu a ne do univerzální dílny? Proč, když se říká, že autorizované servisy jsou zbytečně předražené a zákazník tady platí pouze za značku?

Že to není pravda, pravidelně dokazují třeba průzkumy odborného institutu Dekra nebo investigace redakcí českých motoristických periodik. Často se dokonce ukáže, že díky slevovým akcím dokáže autorizovaný servis Škoda a Volkswagen nabídnout levnější služby i originální náhradní díly.

A jsme-li u peněz a jejich šetření, je vhodné zmínit, že pravidelná servisní historie z autorizovaného servisu udržuje vyšší zůstatkovou hodnotu vozu a zvyšuje jeho šanci na rychlý a bezproblémový prodej. Ve značkovém servisu navíc vždy dopředu a přesně víte, kolik a za co budete platit, protože mechanici pracují podle výrobcem stanovených časových jednotek.

Zákazník zkrátka platí pouze za čas, kterým byl výrobcem ohodnocený daný servisní úkon, nikoliv za čas, po který vozidlo stálo v dílně a čekalo za zjištění závady a opatření dílů.

Cenová výhoda samozřejmě není jediným bonusem autorizovaných servisů Škoda a Volkswagen. Vybavení nejmodernějšími diagnostickými přístroji a dílenským zařízením dle požadavků výrobce patří mezi standardy každého autorizovaného servisu.

Jeho personál je neustále školen přímo školících střediscích výrobce a disponuje tak nejen nejnovějším know-how, ale i nejaktuálnějšími diagnostickými daty. Autorizovaný servis také každé přijaté vozidlo prověřuje v aktuální databázi výrobce a upozorní zákazníka na možnost bezplatného provedení úprav či updatů, které Škoda a Volkswagen pro daný model vozu připravila.

Další výhodou pro zákazníka, který využívá služeb autorizovaného servisu je možnost i po skončení záruky na vozidlo, využít finančního příspěvku specifické opravy.  Jedná se o určitou skupinu dílů, které mohou být ze strany servisu hrazeny až do výše 100% ceny i v době, kdy na vozidlo fakticky záruka již skončila. Uvedenou zákaznickou výhodu může poskytnout výhradně autorizovaný servis a to i v případě „Záruky mobility", která při zastavení vozidla na cestě ušetří zákazníkovi nemalé finanční prostředky a zajistí v takto nepříjemné chvíli očekávanou pomoc po celou dobu životnosti vozidla!      

Všechny autorizované servisy Škoda a Volkswagen používají originální díly, které jsou charakteristické svou vysokou kvalitou a dlouhou životnosti. Jejich hlavní výhodou pro zákazníka je fakt, že tyto náhradní díly jsou identické s těmi, které se používají pro výrobu nových koncernových vozidel. Postupují tedy stejné zátěžové testy a rovněž procházejí stejnými inovacemi jako díly pro nová auta. Na všechny originální díly je poskytována minimální dvouletá záruka, na vybrané komponenty dokonce zákazník dostává čtyřletou garanci.

U vozidel starších jak 4 roky nabízí a poskytuje značkový servis šekovou knížku na ND se slevami až 20% (pro fyzické osoby) !!!!

U zákazníků, kteří zachovají věrnost našemu servisu, bude poskytován tento bonus (slevy se nesčítají se šekovou knížkou) :

Stáří vozidla 2 roky               sleva :          5% ND           5% práce

Stáří vozidla 3 roky               sleva :          7% ND           7% práce

Stáří vozidla 4 roky a více     sleva :        10% ND         15% práce        

Záruka kvality

K zabezpečení tohoto požadavku provádí výrobce pravidelná školení pracovníků autorizovaných servisů, aby měli stále k dispozici nejnovější informace důležité pro jejich činnost.       Pečlivé, odborné a přátelské poradenství pro zákazníky při převzetí zakázky pro nás má právě tak velký význam jako pečlivost a úplnost při opravách a údržbových pracích. To vše neustále monitorují interní kontroly kvality poskytovaných služeb.   Svěřte svůj vůz do dobrých rukou! Nabízíme Vám pět dobrých důvodů, proč zvolit autorizovaného servisního partnera Škoda. Škoda Service je vždy ve Vaší blízkosti. Nabízíme Vám prvotřídní kvalitu. Naše krédo: Být féroví a otevření k našim zákazníkům. Bezpečnost, dlouhodobá životnost a kvalita, která se vyplatí. Komplexní nabídka služeb.

Vaše vozidlo vyžaduje vyspělé technologie. Proto mají všichni autorizovaní servisní partneři Škoda k dispozici speciální nářadí a kvalitní diagnostické systémy, které ve spojení s technologickými postupy předepsanými výrobcem zajišťují perfektní funkčnost a spolehlivost Vašeho vozu.

Neustále rostoucí úroveň technologií používaných ve vozidle vyžaduje odpovídající kvalifikaci odborného personálu.

K zabezpečení tohoto požadavku provádí výrobce pravidelná školení pracovníků autorizovaných servisů, aby měli stále k dispozici nejnovější informace důležité pro jejich činnost.

Pečlivé, odborné a přátelské poradenství pro zákazníky při převzetí zakázky pro nás má právě tak velký význam jako pečlivost a úplnost při opravách a údržbových pracích. To vše neustále monitorují interní kontroly kvality poskytovaných služeb.

Svěřte svůj vůz do dobrých rukou!

Nabízíme Vám pět dobrých důvodů, proč zvolit autorizovaného servisního partnera Škoda.

  • Škoda Service je vždy ve Vaší blízkosti.
  • Nabízíme Vám prvotřídní kvalitu.
  • Naše krédo: Být féroví a otevření k našim zákazníkům.
  • Bezpečnost, dlouhodobá životnost a kvalita, která se vyplatí.
  • Komplexní nabídka služeb.


Navštivte nás osobně nebo nás kontaktujte:

+420 581 211 221 autoprerov@autoprerov.cz

Prohlášení odpovědnosti / GDPR / Prohlášení o COOKIES / © Autocentrum Přerov CZ s.r.o. | Autorizovaný prodejce vozidel Škoda

Potřebujete poradit?
x
Potřebujete poradit?