Autorizovaný prodejce vozidel Škoda. Autorizovaný servis vozidel Škoda a Volkswagen.

škoda, octavia, superb, fabia, roomster, prodejce vozidel

Nabídka skladových vozů Kalkulátor oprav vozů Nabídka ojetých vozů Operativní

Financování osobních a užitkových automobilů

Aktuální informace o ŠKODA FINANCIAL SERVICES a ŠKODA Pojištění - ZDE.ŠkoFIN mění svůj název na Volkswagen Financial Services

Společnost ŠkoFIN s.r.o., lídr na tuzemském trhu financování automobilů, se k 1. lednu 2016 přejmenuje na Volkswagen Financial Services s.r.o. Důvodem změny obchodního názvu je sjednocení celosvětové image skupiny, výraznější posílení firemní kultury a intenzivnější sdílení globálního know-how společnosti, které přispěje mimo jiné k dalšímu rozšiřování nabídky produktů a služeb. Nový název bude společnost využívat v marketingové komunikaci již od poloviny letošního září.

Více na stránkách VWFS - zde.

Skofin - VWFS

ŠKODA Finance od ŠkoFINu.

Společnost ŠkoFIN je přední finanční společností na českém trhu zaměřující se na financování a podporu prodeje aut, služby pro fleet a související služby.

Portfolio finančních služeb zahrnuje:


Součástí nabídky jsou nejen nové automobily koncernových značek ŠKODA, Volkswagen, Audi a SEAT, ale také zánovní ojeté vozy těchto značek v rámci projektů Das WeltAuto a ŠKODA Plus.

 

Cílem společnosti ŠkoFIN je nejen spokojený, ale také bezstarostný zákazník, který ocení mobilitu a nabídku služeb šitou na míru svým finančním možnostem. Naše produkty se proto zaměřují na balíčky služeb sdružující financování, pojistné služby a servis. Trh i naši zákazníci oceňují kvalitu nabízených produktů, což dokládá řada atraktivních ocenění získaných za poslední roky.

Hlavní zásady společnosti ŠkoFIN

  • Dlouhodobý vztah - serióznost v obchodních vztazích
  • Odpovědnost - garance jistot
  • Respekt - plníme přání a požadavky klientů
  • Vstřícnost - otevřenost vůči klientům
  • Maximální výkonnost - profesionální personál a přístup
  • Inovativnost - kvalita a flexibilita nabízených služeb a produktů
  • Tvorba hodnot - mobilita pro každého

ŠkoFIN - společnost s tradicí

Společnost ŠkoFIN je stoprocentní dceřinou společností Volkswagen Financial Services AG. Byla založena v srpnu roku 1992 a zaměřovala se jako první na českém trhu na leasing automobilů - financování prodeje aut značek ŠKODA, Volkswagen, Audi a SEAT. Od svého založení společnost ŠkoFIN kontinuálně roste a úspěšně rozšiřuje portfolio služeb a produktů na českém automobilovém a finančním trhu. V současné době ŠkoFIN zaujímá prvenství ve financování osobních a užitkových vozů.

Více na stránkách společnosti ŠkoFIN.

 
 
facebook