Autorizovaný prodejce vozidel Škoda. Autorizovaný servis vozidel Škoda a Volkswagen.

škoda, octavia, superb, fabia, roomster, prodejce vozidel

Nabídka skladových vozů Kalkulátor oprav vozů Nabídka ojetých vozů Operativní

ŠKODA Rapid

rapid

Hatchback ve stylu ŠKODA

Rapid Spaceback přináší nový designový styl značky ŠKODA a nabízí osvěžující, vizuálně atraktivní konfigurace. Mřížka chladiče je pevnou sočástí přední masky a proto se nezvedá s kapotou. Nad chromovaným rámečkem mřížky chladiče dominuje logo ŠKODA. Integrované světlomety, tvoří s mřížkou chladiče jednotný designový celek, opticky rozšiřující vozidlo. Stejně tak spoiler s integrovanými mlhovými světlomety přispívá k vnímání robustnosti a šířky. Z boku zaujme Rapid svými elegantními čistými plochami a dynamickými liniemi, které zdůrazňují kompaktnost vozu.
 

rapidMaximálně bezpečný

Na bezpečnost modelu Rapid se můžete spolehnout i za extrémních okolností. Standardem je široká bezpečnostní výbava, k níž patří ESC (kontrola stability) včetně ABS nebo šest airbagů. Samozřejmostí jsou tedy i hlavové airbagy, které vytvoří po aktivaci stěnu a chrání před zraněním hlavy posádku vpředu i vzadu.
 

Šetrný k přírodě

Sedmistupňová převodovka DSG (Direct Shift Gearbox), dodávaná s motorizací 1,4 TSI/90 kW a 1,6 TDI/66 kW, spojuje výhody mechanické a běžné automatické převodovky. Díky velmi rychlému řazení umožňuje dosáhnout výborné akcelerace. Volbou vhodných stupňů dokáže DSG udržovat motor v optimálním pracovním režimu, a tak je při ekonomickém způsobu jízdy možné docílit velmi příznivých hodnot spotřeby paliva, a tím i emisí CO2.
 
facebook