Autorizovaný prodejce vozidel Škoda. Autorizovaný servis vozidel Škoda a Volkswagen.

škoda, octavia, superb, fabia, roomster, prodejce vozidel

Nabídka skladových vozů Kalkulátor oprav vozů Nabídka ojetých vozů Operativní

ŠKODA Superb

Design - Nová ŠKODA Superb

Revoluční, emocemi nabitý, stylový a precizní – takový je nový designový jazyk modelu ŠKODA Superb.

Jasná geometrie, působivě tvarované plochy, propracované tvary, ryzí preciznost a elegantní linky – jako vyřezané z jediného kusu – tvoří strhující celek.

Působivý, expresivní charakter exteriéru se plynule přenáší i do kabiny.

Exteriér i interiér je protkán krystalickými prvky. Vnější povrchy nové generace modelu Superb byly tvarovány s vrcholnou pozorností k detailu. Vzájemná hra konvexních a konkávních tvarů je stejně tak působivá jako jasné hrany, precizní oblouky a ostré linky.

    

design predek

Design přední části

Působivý a výjimečný

Precizní, autentický a dynamický – z předního pohledu je pro novou ŠKODA Superb charakteristická široká mřížka chladiče s uprostřed umístěným logem, dynamickými konturami kapoty a ostrými tvary světlometů a předních mlhovek.

design zadek

Design zadní části

Silný a ostrý

Ostrý, expresivní a působivý – záď naší vlajkové lodi jsme osadili širšími LED světlomety a čistými, precizními tvary. Větší šířka, více charakteru, jasnější rysy.

 

 

 

 

Vznešený profil

Nová ŠKODA Superb má dynamický a elegantní boční profil. Precizní, vysoko položená tornádo linie zdůrazňuje formalizovanou dynamiku, umožňuje působivou gradaci boku a vytváří efektní kontrast mezi světlem a stínem.

design bok

Interiér

Rozmazlete se
Interiér nového modelu Superb je perfektní kombinací dynamických křivek, kvalitních materiálů a maximálního jízdního komfortu.

Nová ŠKODA Superb je nejen větší a prostornější než kdy předtím, ale nabízí také nové komfortní prvky, které ji mění v salón na kolech. Vůz, který umožňuje všem cestujícím, včetně těch na zadních sedadlech, cestovat v klidu a pohodlí na dlouhé vzdálenosti.

interiér

 

Motory

Se zcela novou generací motorů založenou na platformě MQB je nová ŠKODA Superb ještě výkonnější, dynamičtější a úspornější.

Kompaktní, lehké pohonné jednotky nabízejí výkon mezi 88 kW (120 k) a 206 kW (280 k) a jsou vybaveny technologií Start-stop a rekuperací energie z brzd.

Všechny motory jsou nové, splňují emisní normy EU6 a standardně jsou vybaveny moderními technologiemi, jako je systém Start-Stop nebo rekuperace brzdné energie.

Nová ŠKODA Superb je prvním vozem ŠKODA, který využívá technologii deaktivace válců (ACT). Motor 1,4 TSI/110 kW (150 k) díky ní dosahuje průměrné spotřeby 4,8 l/100km, což odpovídá 112 g CO2/km. 

motory 

 

Pohon všech kol

Nová ŠKODA Superb je na přání dodávána s nejnovější verzí mezinápravové spojky Haldex, systémem Haldex 5.

Čtyři motory (1,4 TSI/110 kW, 2,0 TSI/206 kW, 2,0 TDI/110 kW a 2,0 TDI/140 kW) se montují i v kombinaci s nejmodernějším pohonem všech kol, který zaručuje optimální jízdní dynamiku, nejvyšší úroveň aktivní bezpečnosti a maximální úspornost. Rozdělení točivého momentu mezi všechny čtyři kola je automatické a vždy se přizpůsobuje jízdním podmínkám. Ideální točivý moment pro zadní nápravu vypočítává řídící jednotka. Jeho hodnota se upravuje změnou tlaku na spojkových talířích
 
 
 
facebook