Autorizovaný prodejce vozidel Škoda. Autorizovaný servis vozidel Škoda a Volkswagen.

škoda, octavia, superb, fabia, roomster, prodejce vozidel

Nabídka skladových vozů Kalkulátor oprav vozů Nabídka ojetých vozů Operativní

Prodloužená záruka od ŠKODA AUTO

Užijte si bezstarostnou jízdu. Koupí vozu s Prodlouženou zárukou získáváte jistotu, že vám nevzniknou žádné nepředvídatelné náklady spojené s opravou vašeho vozu.


Vůz s Prodlouženou zárukou si můžete objednat obdobným způsobem jako mimořádnou výbavu kupovaného vozu. Vybrat si můžete z několika variant, které se liší délkou záručního období nebo počtem ujetých kilometrů.

Můžete si vybrat prodloužení na 5 let / 100 000 km nebo na 5 let / 150 000 km.
Prodloužená záruka se vztahuje ke konkrétnímu novému vozu a při následném prodeji ojetého vozu ji může uplatňovat další majitel.
Prodloužená záruka tak zvyšuje hodnotu vašeho vozu. Ojeté vozidlo se zárukou se lépe prodává a kupující má takto jistotu, že o vůz bylo po celou dobu jeho provozu řádně pečováno.
V případě závady na vozu se obraťte na nejbližšího autorizovaného servisního partnera ŠKODA v České republice nebo v jiné zemi, kde má ŠKODA AUTO své servisní zastoupení.

V rámci každé modelové řady a vybrané varianty maximálního počtu najetých kilometrů nabízí ŠKODA AUTO Prodlouženou záruku za jednotnou cenu bez ohledu na zvolenou výbavu a motorizaci.

Aktuální nabídku a ceny Prodloužené záruky pro konkrétní model naleznete na posledním kroku konfigurace ve ŠKODA Konfigurátoru.

 

Akční paket Mobilita Plus


K tomu, aby každá vaše jízda vozem ŠKODA Fabia byla vždy bezpečná a příjemná, připravili jsme pro vás Paket Mobilita Plus za akční cenu 2000 Kč, který obsahuje rozsáhlý výčet služeb nad rámec základní záruky mobility.

Záruka mobility Plus
Poskytneme vám navíc pomoc i v případech, které mohou nastat kdykoliv při každodenním provozu vašeho vozidla (např. defekt pneumatiky, vybití baterie nebo záměna paliva).

Podmínkou platnosti záruky mobility rozšířené na 5 let nebo 100 000 km je provádění předepsaných servisních prohlídek u servisního partnera ŠKODA.

Prodloužená záruka na vůz
V průběhu prodloužené záruky máte nárok na bezplatné, včasné a řádné odstranění oprávněně reklamovaných vad, a to u jakéhokoliv servisního partnera ŠKODA bez ohledu na to, kde se závada vyskytla, totéž platí i pro případy poruchy v zahraničí. Reklamaci vad v rámci prodloužené záruky může uplatňovat jakýkoliv aktuální vlastník daného vozu odlišný od prvotního kupujícího.

 

Více o zárukách na stránkách ŠKODA AUTO.


facebook